Where to learn from rice rolls? How much does it cost to train a good breakfast class with rice rolls?
Generally, regular snack training institutions are taught in rice rolls, and the prices are generally above 1,000 yuan. But each snack training institution teaches different tastes. I suggest you find several famous local snack training institutions online, and remember to go offline for tasting before signing up. Choose what you think is the best, and don't be cheated by greed and cheap.